Fylkesstyret

Fylkesstyret i Oslo FpU 2015-2016

eva landsmøte

Formann: Eva Berner
berner@fpu.no – 952 77 081

andreas landsmøte

Politisk nestformann: Andreas Simon Brännström
andreasbrannstrom@fpu.no – 97709620

12662460_1019741264735668_4051079414377320522_n

Organisatorisk nestformann: Valentin Hustad
valentin@fpu.no – 47856920

Kasserer: Eirik A. K. Voll
eirik.voll@fpu.no – 458 07 005

Studieleder og medlemsansvarlig: Kristoffer Laursen
kristoffer.laursen@fpu.no – 906 94 845

Styremedlem: Eivind Solberg
easolberg@hotmail.com – 965 10 812

Styremedlem: Runar Olsen
runisolsen@gmail.com – 41213628

1. Varamedlem: Endre Bodahl
Endre.bodahl@hotmail.com – 97727494

2. Varamedlem: Christian Gusland
cbgusland@icloud.com – 91590488

3. Varamedlem: Nick Ulloa
nick.adrian@me.com – 452 23 562

4. Varamedleem: Marthe Solberg
marthe.solberg@fpu.no – 974 93 219